search

Ambu® aView – przenośny monitor kompatybilny z endoskopami Ambu

Ambu® aView – przenośny monitor kompatybilny z endoskopami Ambu

Ambu® aView™ jest podstawowym monitorem do endoskopii dostępnym w naszej ofercie. To przenośne rozwiązanie o wysokiej rozdzielczości, kompatybilne z wszystkimi elastycznymi endoskopami jednorazowego użytku należącymi do rodziny aScope 3,  aScope 4 a także Rhinolaryngoskopami Ambu® aScope™ 4 RhinoLaryngo oraz rurkami jedno i dwuświatłowymi VivaSight. 

Urządzenie jest łatwe w montażu. Może być mocowane na stojaku lub stawiane na płaskiej powierzchni. Obraz uzyskuje się zaledwie po kilku sekundach od momentu włączenia. Praktyczny i łatwy w obsłudze Endoskop podłącza się łatwo do jednego z dwóch gniazd. Ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli i przekątnej 8,5 cala jest przyjazny w obsłudze. Umożliwia on łatwą nawigację endoskopem i szybką identyfikację  anatomicznych punktów orientacyjnych. Monitor w połączeniu z endoskopem aScope ułatwia wykonywanie wielu procedur na bloku operacyjnym, w oddziale intensywnej terapii lub oddziale ratunkowym. 

Monitor posiada przyjazny i intuicyjny tryb wykonywania zdjęć i nagrywania filmów oraz ich archiwizacji w pamięci urządzenia. Gniazdo USB umożliwia łatwe przenoszenie zgromadzonych materiałów do zewnętrznych nośników danych. Wyjście wideo umożliwia przesyłanie obrazu na zewnętrzny monitor, np. w celach szkoleniowych. Funkcja powiększania obrazu zwiększa jego widoczność na ekranie monitora aView.

Czas działania na akumulatorze w pełni naładowanego monitora to około 3 godzin.

W celu uzyskania oferty skontaktuj się ze specjalistą z Twojego regionu. Kliknij żeby przejść do mapy