Siedziba główna

Biameditek sp. z o.o.
ul. Elewatorska 58, 15-620 Białystok
Tel. 85 / 66 45 200
Fax. 85 / 66 45 266
email: biameditek@biameditek.pl

Serwis:
email: serwis@biameditek.pl

Realizacja zamówień:
Tel. 85 / 66 45 204, 224
email: sprzedaz@biameditek.pl

Realizacja zamówień sklepu internetowego:
Tel. 85 / 66 45 205
email: bmtmedical@biameditek.pl

Dział Urządzeń Medycznych

icon

Radosław Stańczuk
Tel. 608 050 577
email: rstanczuk@biameditek.pl

icon

Karol Karpowicz
Tel. 604 421 134
email: kkarpowicz@biameditek.pl

icon

Jerzy Kowski
Tel. 531 464 285 
email: jkowski@biameditek.pl

icon

Stanisław Zeman
Tel. 604 421 138
email: szeman@biameditek.pl

icon

Marzena Malicka
Tel. 533 378 230
email: mmalicka@biameditek.pl

icon

Katarzyna Podgórska
Tel. 604 421 133
email: kpodgorska@biameditek.pl

icon

Hanna Daniuk
Tel. 604 421 136
email: hdaniuk@biameditek.pl

icon

Marcin Beczak
Tel. 608 388 255
email: mbeczak@biameditek.pl

icon

Paweł Jasieczko
Tel. 570 352 715
Email: pjasieczko@biameditek.pl

Dział Produktów Jednorazowych

icon

Paweł Wiśniewski
Tel. 728 918 602
email: pwisniewski@biameditek.pl

icon

Marta Szafraniec
Tel. 604 152 275
email: mszafraniec@biameditek.pl

icon

Sonia Klimaszewska
Tel. 795 509 907
email: sklimaszewska@biameditek.pl

icon

Agnieszka Rogulska
Tel. 793 096 002
email: arogulska@biameditek.pl

icon

Marlena Trepczyńska
Tel: 602 120 863
email: mtrepczynska@biameditek.pl

Dział Produktów Endoskopowych i Wizualizacji

icon

Filip Buchta
Tel. 575 975 897
email: fbuchta@biameditek.pl

icon

Marta Szafraniec
Tel. 604 152 275
email: mszafraniec@biameditek.pl

icon

Łukasz Małachowski
Tel. 534 826 596
email: lmalachowski@biameditek.pl

Dział Serwisu Diagnostyki

icon

Jakub Boczar
Tel. kom. 664 480 774
email: jboczar@biameditek.pl

icon

Jakub Gębarzewski
Tel. 531 766 285
email: jgebarzewski@biameditek.pl

icon

Tomasz Kowalski
Tel. 534 402 498
email: tkowalski@biameditek.pl

icon

Sławomir Wilczewski
Tel. 606 206 349
email: swilczewski@biameditek.pl

Dział Serwisu Urządzeń Medycznych

icon

Serwis

email: serwis@biameditek.pl

icon

Tomasz Liberkowski
Tel. 692 458 007
email: tliberkowski@biameditek.pl

icon

Tomasz Kowalski
Tel. 534 402 498
email: tkowalski@biameditek.pl

icon

Jakub Boczar
Tel. 664 480 774
email: jboczar@biameditek.pl

Mirosław Janiak
Tel. 606 206 319
email: mjaniak@biameditek.pl

icon

Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: jwildowicz@biameditek.pl

Serwis Białystok
Tel. 608 050 377
email: zskladanek@biameditek.pl

Serwis Białystok
Tel. 606 206 359
email: aszczurko@biameditek.pl

icon

Jakub Lewandowski
Tel. 570 281 368
email: jlewandowski@biameditek.pl

icon

Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: wnowak@biameditek.pl

icon

Jakub Gębarzewski
Tel. 531 766 285
email: jgebarzewski@biameditek.pl

icon

Jerzy Malina
Tel. 608 050 077
email: jmalina@biameditek.pl

Paweł Goraj
Tel. 692 459 007
email: pgoraj@biameditek.pl