Elektrody EMG

Active filters

Kup w sklepie online

Elektrody igłowe Ambu Neuroline Concentric zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby zagwarantować jak największą pewność i niezawodność podczas badań EMG. Igła charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, w tym precyzyjne centrowanym srebrnym rdzeniem dzięki czemu zapis jest dokładny i wiarygodny. Wyjątkowo ostry koniec zmniejsza ból podczas wkłucia. Sama kaniula wykonana jest ze stali nierdzewnej, zapewniając optymalną równowagę między wytrzymałością i elastycznością. Wytrzymałość zapewnia szybką i skuteczną penetrację skóry, elastyczność umożliwia precyzyjne ustawienia w obszarze docelowym.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Neuroline 710 jest elektrodą jednorazowego użytku, zaprojektowaną do stosowania w neurologii. Może być ona wykorzystywana do wszystkich badań wymagających naklejania elektrod na nieowłosioną skórę. Stały żel ma doskonałe właściwości klejące. Elektrodę w razie potrzeby można przeklejać. Stały żel umieszczono na delikatnym i elastycznym podkładzie, który zapewnia pacjentowi komfort, nawet podczas badań snu.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Neuroline 720 jest powierzchniową elektrodą, charakteryzującą się doskonale przewodzącym ciekłym żelem. Silny i zarazem przyjazny dla skóry materiał adhezyjny umożliwia stosowanie jej podczas badań snu. Elektroda pozostaje na miejscu nawet, gdy pacjent się poci.

Oczekiwanie na dostawę

Jednorazowa elektroda uziemienia Ambu Neuroline ma unikalny kształt kaczej łapy dzięki czemu narożniki nie podnoszą, tak jak na konwencjonalnej elektrodzie uziemiającej. Wklęsłość krawędzi powoduje, że elektroda łatwo dopasowuje się do kształtów ciała.

Oczekiwanie na dostawę