Elektrody do monitorowania śródoperacyjnego

Active filters

Igła wykonana jest z litej stali nierdzewnej, która dzięki zoptymalizowanej sprężystości i elastyczności, zapewnia łatwą aplikację i niezawodność działania. Ultra-ostry czubek igły w kształcie lancetu ułatwia penetrację skóry. Rekomendowane są do EEG, EP oraz monitorowania śródoperacyjnego (IOM).

Oczekiwanie na dostawę

Igły wykonane są z litej stali nierdzewnej, która dzięki zoptymalizowanej sprężystości i elastyczności, zapewnia łatwą aplikację i niezawodność działania. Dodatkowo ultra-ostry czubek igły w kształcie lancetu ułatwia penetrację skóry. Elektrody charakteryzują się niskim poziomem szumów i niską impedancją. Rekomendowane są do badań EP oraz monitorowania śródoperacyjnego na sali operacyjnej (IOM).

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Neuroline 710 jest elektrodą jednorazowego użytku, zaprojektowaną do stosowania w neurologii. Może być ona wykorzystywana do wszystkich badań wymagających naklejania elektrod na nieowłosioną skórę. Stały żel ma doskonałe właściwości klejące. Elektrodę w razie potrzeby można przeklejać. Stały żel umieszczono na delikatnym i elastycznym podkładzie, który zapewnia pacjentowi komfort, nawet podczas badań snu.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Neuroline 720 jest powierzchniową elektrodą, charakteryzującą się doskonale przewodzącym ciekłym żelem. Silny i zarazem przyjazny dla skóry materiał adhezyjny umożliwia stosowanie jej podczas badań snu. Elektroda pozostaje na miejscu nawet, gdy pacjent się poci.

Oczekiwanie na dostawę