WEBINARY

Z radością ogłaszamy utworzenie Akademii Biameditek/CIRRO - dedykowanej wymianie wiedzy w zakresie diagnostyki laboratoryjnej oraz wspieraniu rozwoju zawodowego profesjonalistów. Akademia Biameditek/CIRRO powstała z myślą o zgłębianiu wiedzy w obszarze ciężkich schorzeń takich jak: szpiczak plazmocytowy, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, alkoholizm oraz w zakresie parazytologii.

Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom wysokiej jakości warsztatów oraz Webinarów, które będą odpowiadać na aktualne wyzwania w zakresie ochrony zdrowia pacjenta oraz prezentować nowoczesne rozwiązania we wspomnianych dziedzinach.

Już w kwietniu rozpoczynamy cykl Webinarów, które będą organizowane w ramach Akademii Biameditek/CIRRO z udziałem znanych prelegentów w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych Warsztatach i Webinarach  oraz rozwijania naszej wspólnoty w Akademii Biameditek/CIRRO! Uczestników nagradzamy punktami edukacyjnymi KIDL.

Webinar Akademia Biameditek Cirro

9.04.2024 odbył się pierwszy Webinar z cyklu Akademia Biameditek/CIRRO . Spotkanie uważamy za wyjątkowo udane! Dzięki interesującemu wykładowi „ Raportowanie wyników elektroforezy białek surowicy – omówienie rekomendacji Grupy Roboczej PTDL”  dr n. farm. Macieja Korpysza i wsparciu przedstawicieli Grupy Roboczej PTDL nasz Webinar spotkał się z wielkim zainteresowaniem!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz aktywny udział poprzez zadawanie pytań w trakcie spotkania. Jednocześnie informujemy, że kolejny Webinar planujemy już w miesiącu maju! Do zobaczenia Akademia Biameditek/CIRRO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz