Siedziba główna

Biameditek sp. z o.o.

ul. Elewatorska 58, 15-620 Białystok

tel. 85 / 66 45 200, fax 85 / 66 45 266

NIP: 542-020-13-57

REGON: 002331830

email: biameditek@biameditek.pl

Serwis:

email: serwis@biameditek.pl

Realizacja zamówień:

Tel. 85 / 66 45 204, 205, 224

email: sprzedaz@biameditek.pl

Realizacja zamówień sklepu internetowego:

Tel. 85 / 66 45 205

email: sprzedaz@biameditek.pl

Dział Urządzeń Medycznych

Radosław Stańczuk
Tel. 608 050 577
email: rstanczuk@biameditek.pl
Karol Karpowicz
Tel. 604 421 134
email: kkarpowicz@biameditek.pl
Izabela Wikner-Matecka
Tel. 531 464 285
email: imatecka@biameditek.pl
Stanisław Zeman
Tel. 604 421 138
email: szeman@biameditek.pl
Marzena Malicka
Tel. 533 378 230
email: mmalicka@biameditek.pl
Katarzyna Podgórska
Tel. 604 421 133
email: kpodgorska@biameditek.pl
Filip Robaczyński
Tel. 604 421 136
email: frobaczynski@biameditek.pl
Andrzej Sikora
Tel. 534 298 091
email: asikora@biameditek.pl
Paweł Jasieczko
Tel. 570 352 715
Email: pjasieczko@biameditek.pl

Dział Produktów Medycznych

Paweł Wiśniewski
Tel. 728 918 602
email: pwisniewski@biameditek.pl
Radosław Winogrodzki
Tel. 535 703 972
email: rwinogrodzki@biameditek.pl
Sonia Klimaszewska
Tel. 795 509 907
email: sklimaszewska@biameditek.pl
Radosław Sokołowski
Tel. 793 096 002
email: rsokolowski@biameditek.pl
Marlena Trepczyńska
Tel: 602 120 863
email: mtrepczynska@biameditek.pl

Dział Produktów Endoskopowych i Wizualizacji

Filip Buchta
Tel. 575 975 897
email: fbuchta@biameditek.pl
Marta Szafraniec
Tel. 604 152 275
email: mszafraniec@biameditek.pl
Łukasz Małachowski
Tel. 534 826 596
email: lmalachowski@biameditek.pl

Dział Diagnostyki

Dorota Rudy
Tel. 535 707 944
email: drudy@biameditek.pl
Joanna Różalska
Tel. 570 988 855
email: jrozalska@biameditek.pl
Karolina Zawiślak
Tel. 534 698 668
email: kzawislak@biameditek.pl
dr n. med. Monika Orzeł-Pankowska
Tel. 536 590 534
email: morzel@biameditek.pl

Dział Serwisu Urządzeń Medycznych

Paweł Goraj
Tel. 692 459 007
email: pgoraj@biameditek.pl
Serwis
email: serwis@biameditek.pl
Tomasz Liberkowski
Tel. 692 458 007
email: tliberkowski@biameditek.pl
Patryk Ciupak
Tel. 534 402 498
email: pciupak@biameditek.pl
Konrad Kloc
Tel. 664 480 774
email: kkloc@biameditek.pl
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: jwildowicz@biameditek.pl
Zdzisław Składanek (Serwis Białystok)
Tel. 608 050 377
email: zskladanek@biameditek.pl
Andrzej Szczurko (Serwis Białystok)
Tel. 606 206 359
email: aszczurko@biameditek.pl
Damian Dąbkowski
Tel. 570 281 368
email: ddabkowski@biameditek.pl
Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: wnowak@biameditek.pl
Bartłomiej Weynerowski
Tel. 534 827 720
email: bweynerowski@biameditek.pl
Jerzy Malina
Tel. 608 050 077
email: jmalina@biameditek.pl
Paweł Goraj
Tel. 692 459 007
email: pgoraj@biameditek.pl
Andrzej Mieczkowski
Tel. 530 587 282
email: amieczkowski@biameditek.pl
Jan Brzóska (Poznań)
Tel. 531 035 309
email: jbrzoska@biameditek.pl

Dział Serwisu Diagnostyki

Konrad Kloc
Tel. kom. 664 480 774
email: kkloc@biameditek.pl
Grzegorz Skrzypiec
Tel. kom. 531 766 285
email: gskrzypiec@biameditek.pl
Sławomir Wilczewski
Tel. 606 206 349 email:swilczewski@biameditek.pl
Sławomir Wilczewski
Tel. 606 206 349
email: swilczewski@biameditek.pl