Dołącz do

Biameditek

Planujesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź jak pracujemy i zapoznaj się z procesem rekrutacji

POZNAJMY SIĘ
proces-rekrutacji

Zobacz kogo aktualnie szukamy

Asystentka Biura
Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zadań administracyjno-organizacyjnych związanych z prowadzeniem biura
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz korespondencji
  • organizacja delegacji i wyjazdów służbowych zarządu i pracowników
  • organizacja eventów firmowych i biznesowych (targi, warsztaty, konferencje)
  • udział w aktywnościach marketingowych i współpraca z działami sprzedaży

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i proaktywna postawa
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w godzinach 08.00-16.00
  • przyjazną atmosferę dobrą atmosferę pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dodatkowe świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku letniego
  • niezbędne narzędzia pracy

Co oferujemy

bonusy_swiateczne

Bonusy
świąteczne

nauki_jezykow

Dofinansowanie nauki
języków

spotkania_integracyjne

Spotkania
integracyjne

wypoczynek_wakacyjny

Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

dofinansowanie_okulary

Dofinansowanie zakupu okularów

ubezpieczenia

Atrakcyjne oferty ubezpieczenia medycznego i na życie

Zobacz jak pracujemy

Nie mamy oferty pracy, która Cię interesuje?

Nie martw się! Wyślij swoj CV na adres E-mail:

rekrutacja@biameditek.pl