Dołącz do

Biameditek

Planujesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź jak pracujemy i zapoznaj się z procesem rekrutacji

POZNAJMY SIĘ
proces-rekrutacji

Zobacz kogo aktualnie szukamy

Specjalista ds. przetargów
Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • kompletowanie dokumentacji, terminowe przygotowywanie i składanie ofert zgodnie z Ustawą            Prawo Zamówień Publicznych
  • przygotowywanie pism uzupełniających w trakcie postępowania przetargowego
  • weryfikacja umów przetargowych
  • uzupełnianie rejestru toczących się postępowań przetargowych
  • współpraca z innymi działami Spółki w zakresie tworzenia ofert oraz uczestnictwa                                      w postępowaniach przetargowych

Wymagania:

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz nastawienie na współpracę zespołową
  • mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • dodatkowe świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku letniego
  • dofinansowanie do kart sportowych

Co oferujemy

bonusy_swiateczne

Bonusy
świąteczne

nauki_jezykow

Dofinansowanie nauki
języków

spotkania_integracyjne

Spotkania
integracyjne

wypoczynek_wakacyjny

Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

dofinansowanie_okulary

Dofinansowanie zakupu okularów

ubezpieczenia

Atrakcyjne oferty ubezpieczenia medycznego i na życie

Zobacz jak pracujemy

Nie mamy oferty pracy, która Cię interesuje?

Nie martw się! Wyślij swoj CV na adres E-mail:

rekrutacja@biameditek.pl