Dołącz do

Biameditek

Planujesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź jak pracujemy i zapoznaj się z procesem rekrutacji

POZNAJMY SIĘ
proces-rekrutacji

Zobacz kogo aktualnie szukamy

Specjalista ds. marketingu
Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • opracowanie, wdrożenie i koordynacja aktywności marketingowych
  • przygotowanie materiałów promocyjnych, reklamowych i pr-owych
  • prowadzenie komunikacji w SM: Facebook, LI, YouTube
  • współpraca z kontrahentami przy kreowaniu contentu na stronę internetową
  • śledzenie trendów i monitorowanie działań konkurencji
  • organizacja event-ów firmowych i spotkań branżowych

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji projektów i działań marketingowych
  • umiejętność edycji i optymalizacji grafik na potrzeby SM i strony internetowej
  • umiejętność redagowania tekstów
  • znajomość google analitics oraz umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku letniego
  • niezbędne narzędzia pracy

Co oferujemy

bonusy_swiateczne

Bonusy
świąteczne

nauki_jezykow

Dofinansowanie nauki
języków

spotkania_integracyjne

Spotkania
integracyjne

wypoczynek_wakacyjny

Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

dofinansowanie_okulary

Dofinansowanie zakupu okularów

ubezpieczenia

Atrakcyjne oferty ubezpieczenia medycznego i na życie

Zobacz jak pracujemy

Nie mamy oferty pracy, która Cię interesuje?

Nie martw się! Wyślij swoj CV na adres E-mail:

rekrutacja@biameditek.pl