Manekiny szkoleniowe BLS

Active filters

AmbuMan School jest manekinem o wyglądzie ludzkiego torsu, dedykowanym do szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Oczekiwanie na dostawę

AmbuMan Basic jest ekonomicznym manekinem szkoleniowym, zaprojektowany w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania szkoleń prowadzonych zgodnie z algorytmem BLS.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu CPR Pal jest niedrogim, lekkim manekinem szkoleniowym, wygodnym w przechowywaniu i transporcie. Cały zestaw (manekin i akcesoria) dostarczany jest w torbie.

Oczekiwanie na dostawę

AmbuMan Instrument jest manekinem szkoleniowym prezentującym w sposób realistyczny szczegóły anatomii człowieka istotne w nauczaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wyposażonym w system niezawodnych wskaźników.

Oczekiwanie na dostawę

AmbuMan Wireless jest nowoczesnym manekinem bezprzewodowym, współpracującym z każdym urządzeniem (komputerem, tabletem, smartfonem) wyposażonym w bezprzewodową kartę sieciową i przeglądarkę stron internetowych.

Oczekiwanie na dostawę

Manekin Ambu Baby odpowiada budowie anatomicznej niemowlęcia. Nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie przebiega w sposób bardzo realistyczny.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Junior jest realistycznym i efektywnym pod względem kosztów manekinem spełniającym wymagania niezbędne do prowadzenia szkoleń zgodnych z obowiązującym algorytmem BLS.

Oczekiwanie na dostawę

System higieny chroni ćwiczących przed infekcjami przenoszonymi za pośrednictwem manekina Ambu, eliminuje konieczność czyszczenia jego wnętrza, pozwalając tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oczekiwanie na dostawę

Maska Guedel jest specjalną maską, będącą element systemu higieny Ambu, służącą do nauki zakładania rurek ustno-gardłowych. Maska umożliwia wentylację workiem samorozprężalnym oraz metodą usta-usta.

Oczekiwanie na dostawę

Klatka piersiowa Ambu SAM ma kształt zamknięty. Zaznaczone na jej powierzchni anatomiczne punkty orientacyjne umożliwiają naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi BLS /AED. Kształt torsu i głowy jest wyjątkowo realistyczny.

Oczekiwanie na dostawę