Resuscytatory

Active filters

 

Ambu SPUR II (Single Patient Use Resuscitator) jest resuscytatorem przeznaczonym do użytku przez jednego pacjenta. Aparat występuje w trzech wielkościach, dzięki czemu umożliwia wentylację pacjentów z wszystkich grup wiekowych – od noworodków do dorosłych.

Oczekiwanie na dostawę

Resuscytator Ambu Mark IV firmy Ambu wyróżnia się wśród innych ręcznych resuscytatorów dostępnych na rynku z powodu zastosowania unikalnej koncepcji podwójnej ściany. Koncepcja ta zapewnia wyjątkową ergonomię, z której resuscytatory Ambu są znane.

Oczekiwanie na dostawę

Resuscytatory Silikonowe Ambu Oval zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Aparaty są wielorazowego użytku.

Oczekiwanie na dostawę

Ambu Oval Plus jest wersją standardowego resuscytatora Silikonowego Ambu Oval, wyposażoną w zawór wlotowy Mark IV. Dzięki temu cały aparat jest kompatybilny z resuscytatorem Ambu Mark IV. Resuscytatory zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Aparaty są wielorazowego użytku.

Oczekiwanie na dostawę

Zawory PEEP Ambu stosowane są w resuscytatorach, układach CPAP, obwodach oddechowych aparatów do znieczulania lub respiratorach. Technika wentylacji polegająca utrzymaniu w płucach podczas wydechu pewnej wartości ciśnienia - PEEP (dodatniego, końcowego ciśnienia wydechowego) stosowana jest często w praktyce klinicznej.

Oczekiwanie na dostawę

 

Manometr Ambu jednorazowego użytku przeznaczony jest do monitorowania ciśnienia w drogach oddechowych pacjenta. Manometr może być podłączony do resuscytatorów firmy Ambu (lub innych producentów), jak również masek i układów CPAP.

Oczekiwanie na dostawę