Respiratory

Active filters

Respirator SV300 przeznaczony jest do wspomagania wentylacji i oddechu u pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt w przypadku trudności z oddychaniem lub niewydolności oddechowej w szpitalu lub innym ośrodku medycznym. 

Oczekiwanie na dostawę

Respiratory Serii Synovent E przeznaczone są do wspomagania wentylacji i oddechu u pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt w przypadku trudności z oddychaniem lub niewydolności oddechowej w szpitalu lub innym ośrodku medycznym. Wentylacja może odbywać się za pośrednictwem maski lub rurki tracheotomijnej.

Oczekiwanie na dostawę

Respirator noworodkowy SLE6000 został zaprojektowany do wentylacji pacjentów o masie ciała do 30 kg przy wentylacji konwencjonalnej jak również przy wentylacji z wysokimi częstotliwościami HFO.

Oczekiwanie na dostawę

Respiratory SV800/SV600, jako high-end, charakteryzujące się rozdzielczością HD 1080P i 360° widzialnością, łączą intuicyjny, dostosowany do potrzeb interfejs użytkownika z potężnymi narzędziami pomocniczymi i modułową konstrukcją. Umożliwia klinicystom korzystanie z niespotykanie łatwej obsługi, podejmowania właściwych decyzji i rozbudowy możliwości w wymagającym otoczeniu klinicznym.

Oczekiwanie na dostawę