• SenSmart X-100
SenSmart X-100
zoom_in
keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

Monitor pacjenta SenSmart X-100

Nonin
Product Manager odpowiedzialny za produkt:

Piotr Korniluk pkorniluk@biameditek.pl 602 669 485

Mariusz Charko mcharko@biameditek.pl 668 514 209

Monitor SenSmart X-100 pozwala na jednoczesny nadzór nad wartościami częstości tętna, oksymetrii miejscowej rSO2 i saturacji SpO2 (razem do 6-kanałów) oraz gradientu pomiędzy rSO2 i SpO2. Zestawienie tych parametrów w jednym urządzeniu, w postaci zmierzonych wielkości oraz ich trendów, ułatwia podejmowanie właściwych decyzji we wszystkich sytuacjach klinicznych, gdzie konieczna jest ocena utlenowania tkanek głębokich w takich narządach jak: mózg, nerki, mięśnie czy jelita. 


Zastosowana w monitorze technologia spektroskopii w bliskiej podczerwieni EQUANOX™ daje możliwość uzyskiwania dokładnych danych w czasie rzeczywistym.
Firma Nonin oferuje czujniki oksymetrii regionalnej dla noworodków, dzieci i dorosłych, wykonane w sposób zabezpieczający przed wpływem zewnętrznego oświetlenia oraz pozwalające na monitorowanie pacjentów o różnej pigmentacji skóry. W czujnikach zastosowano unikalne rozwiązanie z dwiema diodami nadawczymi i dwiema odbiorczymi, co eliminuje wpływ czynników zewnętrznych oraz zmian w tkankach na wyniki pomiarów.

Podobne produkty