Respiratory Serii Synovent E3 i E5
search
  • Respiratory Serii Synovent E3 i E5
  • Respiratory Serii Synovent E3 i E5

Respiratory Serii Synovent E3 i E5

Mindray
Product Manager odpowiedzialny za produkt:

Wojciech Sokólski wsokolski@biameditek.pl 604 421 140

Respiratory Serii Synovent E przeznaczone są do wspomagania wentylacji i oddechu u pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt w przypadku trudności z oddychaniem lub niewydolności oddechowej w szpitalu lub innym ośrodku medycznym. Wentylacja może odbywać się za pośrednictwem maski lub rurki tracheotomijnej.

Przejrzystość

Zaawansowany interfejs użytkownika -Interfejs użytkownika serii SynoVent E stanowi najnowsze osiągniecie wśród interaktywnych interfejsów do respiratorów, będące wynikiem prac naszego amerykańskiego zespołu rozwojowo-badawczego.

Szybki dostęp -Duży ekran dotykowy, przyciski bezpośredniego dostępu i obrotowe pokrętło zapewniają elastyczną pracę. Menu są rozbudowane maksymalnie na 2 poziomy, dzięki czemu wszystkie ustawienia można znaleźć w szybki i łatwy sposób.

Uproszczona praca -Inteligentny tryb odsysania i przywołania pielęgniarki zapewnia łatwiejszą i płynniejszą pracę. System jest zoptymalizowany w sposób umożliwiający łatwy demontaż podczas codziennej konserwacji, takiej jak dezynfekcja modułu wydechowego.

Wyświetlacz intuicyjny - System monitoruje do czterech krzywych dynamicznych, trzy pętle i 25 parametrów. Wyświetlacz może być odpowiednio dostosowany do potrzeb i pokazywać najważniejsze parametry w danej sytuacji. Wysiłki związane z oddychaniem spontanicznym pacjenta są podświetlane w celu natychmiastowej identyfikacji.

Inteligencja

Zaawansowane parametry wspomagające proces decyzyjny -System nieprzerwanie monitoruje 25 parametry, w tym pracę oddechową (WOB) i współczynnik szybkiego płytkiego oddechu (RSBI), stanowiąc wsparcie w procesach decyzyjnych lekarzy i pomoc w procesie odzwyczajania od respiratora. Dla dalszych procedur wsparcia można zainicjować pomiar wewnętrznego PEEP (PEEPi), ujemnego wysiłku wdechowego (NIF) i P0.1.

Inteligentny, szybki dostęp interwencyjny - System posiada skróty do kilku działań interwencyjnych w celu uproszczenia pracy, w tym do nagłego dopływu O2 przed odsysaniem, oddechu wyzwalanego manualnie, przerwy wydechowej i nebulizacji. Inteligentne tryby wentylacji -Szeroki zakres trybów wentylacji wspiera szereg funkcji od pełnej kontroli aż po spontaniczny oddech. Występują zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne tryby wentylacji, zatem wentylacja może być dostosowana do każdego pacjenta.

Wszechstronność

Pozwala na integrację z siecią szpitala. Obsługiwana przez standardowo stosowany w oprogramowaniu medycznym protokół HL, łączący z HIS/CIS. Szeroka gama portów komunikacyjnych do szybkiego transferu i pobierania danych. Pozwala na połączenie z monitorem pacjenta serii BeneView.

Opcjonalna sprężarka powietrza C3 charakteryzuje sie kompaktowa konstrukcja i może być zintegrowana z wózkiem. Ulepszone rozwiązania techniczne o niskim poziomie hałasu zapewniają komfort działania tuż przy łóżku pacjenta. Wysokiej jakości sprężarka powietrza C3 o wieloletniej żywotności zapewnia niezawodny dopływ zapasowego powietrza w przypadku awarii centralnego układu zasilania powietrzem.

Seria SynoVent E może współpracować z różnymi typami nawilżaczy, od podstawowej do zaawansowanej wersji z kontrolą temperatury i przepływu.

Respirator jest przystosowany do montażu wiszącego lub na wózku w zależności od różnych warunków pracy.

System monitorowania kapnograficznego Mindray wykorzystuje najnowsza, światową technologię do pomiaru parametrów gazu. Moduł strumienia bocznego EtCO2 nadaje się do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej.

Podstawowe parametry wentylacji

 

E5

E3

ekran LCD:

12,1”

10,4”

częstość oddechów:

1-150 odd/min

1-100odd/min

objętość pojedynczego oddechu:

20-2000 ml

40-2000 ml

ciśnienie Pcontrol:

5-100 cmH2O

5-100 cmH2O

ciśnienie Psupport:

0-100 cmH2O

0-100 cmH2O

ciśnienie PEEP/CPAP:

0-45 cmH2O

0-45 cmH2O

stosunek I:E:

4:1 - 1:10

4:1 - 1:10

czas wdechu:

0,2-10,0 s

0,2-10,0 s

trigger ciśnieniowy:

0,5-10 cmH2O

0,5-10 cmH2O

stężenie O2:

21 - 100%

21 - 100%