search

Ambu® aView™ 2 Advance

Ambu aView 2 Advance to wysokiej jakości przenośny monitor Full HD przeznaczony do endoskopii jednorazowego użytku, który jest kompatybilny z endoskopami Ambu aScope 4  Broncho, Ambu aScope 4 RhinoLaryngo i Ambu aScope 4 Cysto. Jest to kolejna generacja monitora Ambu aView w zdecydowanie ulepszonej formie, przygotowanej by być kompatybilnym z szerokiem portfolio jednorazowych produktów endoskopowych.

aView 2 Advance pomaga pewnie wykonywać zabiegi w różnych specjalizacjach medycznych, usprawniać przepływ pracy oraz być w kontakcie i na bieżąco. Doskonałe obrazowanie pomaga pewnie wykonywać zabiegi aView 2 Advance oferuje zaawansowane przetwarzanie obrazu z adaptacją kontroli światła na 12,8-calowym antyrefleksowym ekranie dotykowym. 

Monitor Ambu aView 2 Advance wyposażony jest w baterię 6500 mAh, pozwalającą na pracę przez około 3 godziny bez zasilania, dzięki temu otrzymujesz w pełni mobilne rozwiązanie, które możesz przenieść w razie potrzeby np. z ambulatorium na oddział. 

Monitor umożliwia również regulację koloru, kontrastu, ustawienia ostrości i jasności zgodnie z własnymi preferencjami w różnych sytuacjach klinicznych. Elastyczne i intuicyjne rozwiązanie usprawnia przepływ pracy.

Pomimo wzrostu wielkości wyświetlacza, monitor można dalej łatwo transportować na stojaku kroplówkowym lub nosić za pomocą wbudowanego uchwytu. Monitor pasuje do małych przestrzeni i można go obrócić o 180 stopni, aby uzyskać najlepsze ułożenie i dostęp w danej sytuacji klinicznej. Graficzny interfejs użytkownika dostosuje się  automatycznie. 

Po zabiegu, monitor można łatwo wyczyścić i zdezynfekować za pomocą dostępnych w handlu chusteczek nasączonych alkoholem i Ambu aView 2 Advance jest gotowy do użycia ponownie. Konstrukcja z myślą o przyszłości pozwala Ci być ciągle na bieżąco i pozostawać w kontakcie Możesz łatwo przenieść zarejestrowane dane z obrazowania pacjenta do PACS, aby umożliwić dostęp do nich z poziomu elektronicznej dokumentacji medycznej szpitala (EHR). Możliwość napraw oraz aktualizacji powoduje, że monitor jest inwestycją w przyszłość.

Skontaktuj się ze specjalistą produktów endoskopowych z Twojego regionu i poznaj szczegóły.