search

Cystoskop giętki jednorazowego użytku - Ambu® aScopeTM 4 Cysto

Ambu® aScopeTM 4 Cysto to jednorazowe, elastyczne rozwiązanie endoskopowe, które pozwala przejąć kontrolę nad Twoim harmonogramem i zwiększyć Twoją wydajność pracy - bez kompromisów w zakresie jakości lub pracy. 

Z aScopeTM 4 Cysto możesz liczyć na wyraźne, ostre obrazy, które ułatwiają identyfikację struktur anatomicznych. Wysokie kąty zgięcia 210 ° / 120 ° umożliwiają manewrowanie i płynną nawigację w cewce moczowej i pęcherzu. Możesz przesunąć cystoskop do przodu i całkowicie zagiąć końcówke cystoskopu i dokonać inwersji obrazu, aby zbadać szyjkę pęcherza z założonymi kleszczami lub bez. aScope 4 Cysto zapewnia stałą jakość bez pogorszenia obrazu lub kątów zgięcia, ponieważ otrzymujesz zupełnie nowy cystoskop do każdego zabiegu.

Sterylny aScope 4 Cysto eliminuje potrzebę sterylizacji, kosztownych napraw i ryzyko zakażenia krzyżowego. W rezultacie aScope 4 Cysto upraszcza przebieg procedur w pracy, uwalnia zasoby i umożliwia leczenie większej liczby pacjentów, a Ty możesz zapewnić swoich pacjentów, że wykonasz zabieg za pomocą jednorazowego, sterylnego cystoskopu, który został wyjęty z opakowania specjalnie dla nich.

Opracowany przez światowego lidera w dziedzinie endoskopii jednorazowego użytku, aScope ™ 4 Cysto to najnowszy produkt z portfolio endoskopów jednorazowego użytku firmy Ambu. W połączeniu z przenośnym 12,8-calowym monitorem HD aView2 Advance, stanowi doskonałą jednorazową, elastyczną platformę do cystoskopii, stanowiąc skuteczne rozwiązanie do wszystkich procedur z zakresu cystoskopii giętkiej w różnych warunkach klinicznych.

Ambu® aScopeTM 4 Cysto występuje w wersji z tzw. odwrotnym ugięciem (naciśnięcie dźwigni do góry – końcówka części roboczej do dołu) i posiada kanał roboczy o średnicy 2.2 mm oraz średnicy zewnętrznej części roboczej 5.4 mm.

Skontaktuj się ze specjalistą produktów endoskopowych z Twojego regionu i poznaj szczegóły.