ISO9001:2000

O firmie logo Biameditek

Historia firmy

Firma Biameditek istnieje od 1984 roku. W swojej historii kilka razy zmienialiśmy nazwę m.in., Biazet, S&W, AxMediTec i zawsze należeliśmy do grona wiodących firm zajmujących się sprzedażą i serwisem sprzętu medycznego w Polsce.

Biameditek dzisiaj

Obecnie Biameditek to 54 osoby działających aktywnie na terenie całego kraju. Oprócz grupy doświadczonych przedstawicieli handlowych i specjalistów produktu posiadamy rozbudowany dział serwisowy. Od początku istnienia główna siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku - królestwie żubra i rejonie zwanym Zielonymi Płucami Polski.

Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących firm światowych takich jak Mindray, Ambu, Stryker, Altera, JMS, InterLab,Aerogen,Tosoh,Omnicell,Teva. Oferowany przez nas sprzęt stanowi wyposażenie oddziałów intensywnej terapii i anestezjologii, sal operacyjnych, oddziałów kardiologicznych, ratunkowych itp. Oprócz sprzętu dostarczamy też wszelkie niezbędne akcesoria i materiały jednorazowe oraz kompletne rozwiązania informatyczne, zapewniamy instalacje, prowadzimy szkolenia personelu medycznego.

Od 2010r firma Biameditek jest częścią szwedzkiej grupy Indutrade.

Jakość i doświadczenie

W październiku 2004 roku Spółka uzyskała Certyfikat ISO 9001, potwierdzający, że system zarządzania funkcjonujący w naszej firmie spełnia wymagania normy ISO 9001:2000 Systemu Zarządzania Jakością (od 2010r. ISO 9001:2008).

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się aparaty do znieczulenia, kardiomonitory i systemy monitorowania pacjenta, respiratory, defibrylatory, pompy infuzyjne, stoły operacyjne ogrzewacze pacjenta i płynów infuzyjnych, resuscytatory, zestawy ratunkowe, filtry oddechowe i obwody pacjenta, maski krtaniowe. Szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów zawiera niniejsza strona internetowa.

Zapraszamy do współpracy!