Dane teleadresowe:

Siedziba główna 

Biameditek sp. z o.o.
ul. Elewatorska 58, 15-620 Białystok
Tel. 85 / 66 45 200
Fax. 85 / 66 45 266
email: biameditek@biameditek.pl

Realizacja zamówień:
Tel. 85 / 66 45 204, 224
email: sprzedaz@biameditek.pl

Realizacja zamówień sklepu internetowego:
Tel. 85 / 66 45 205
email: bmtmedical@biameditek.pl

Serwis:
email: serwis@biameditek.pl

Oddziały regionalne 

Proszę wybrać najbliższy oddział.

Nasza oferta obejmuje całą Polskę.

Białystok

aparatura medyczna:
Radosław Stańczuk
Tel. 608 050 577
email: rstanczuk@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Paweł Wiśniewski
Tel. 728 918 602
email: pwisniewski@biameditek.pl

serwis:
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Bydgoszcz

aparatura medyczna:
Katarzyna Podgórska
Tel. 604 421 133
email: kpodgorska@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Agnieszka Pańkowska
Tel. 604 152 275
email: apankowska@biameditek.pl

serwis:
Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: serwis.bydgoszcz@biameditek.pl

Gdańsk:

aparatura medyczna:
Marcin Beczak
Tel. 608 388 255
email: mbeczak@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Agnieszka Pańkowska
Tel. 604 152 275
email: apankowska@biameditek.pl

serwis:
Mirosław Janiak
Tel. 606 206 319
email: serwis.gdansk@biameditek.pl

Katowice

aparatura medyczna:
Stanisław Zeman
Tel. 604 421 138
email: szeman@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Marlena Trepczyńska
Tel: 602 120 863
email: mtrepczynska@biameditek.pl

serwis:
Jerzy Malina, Paweł Goraj
Tel. 608 050 077, 692 459 007
email: serwis.katowice@biameditek.pl

Kraków

aparatura medyczna:
Stanisław Zeman
Tel. 604 421 138
email: szeman@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Marlena Trepczyńska
Tel: 602 120 863
email: mtrepczynska@biameditek.pl

serwis:
Jerzy Malina, Paweł Goraj
Tel. 608 050 077, 692 459 007
email: serwis.katowice@biameditek.pl

Łódź

aparatura medyczna:
Zbigniew Sztachelski
Tel. 604 421 131
email: zsztachelski@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Łukasz Rakowski
Tel. 793 096 002
email: lrakowski@biameditek.pl

serwis:
Marek Stanupiedzis
Tel. 664 480 774
email: serwis.lodz@biameditek.pl

Rzeszów

aparatura medyczna:
Zbigniew Sztachelski
Tel. 604 421 131
email: zsztachelski@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Mariusz Szałkowski
Tel. 690 096 505
email: mszalkowski@biameditek.pl

serwis:
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Szczecin

aparatura medyczna:
Hanna Daniuk
Tel. 604 421 136
email: hdaniuk@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Marta Czerniejewska
Tel. 795 509 907
email: mczerniejewska@biameditek.pl

serwis:
email: serwis@biameditek.pl

Warszawa

aparatura medyczna:
Karol Karpowicz
Tel. 604 421 134
email:kkarpowicz@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Paweł Wiśniewski
Tel. 728 918 602
email: pwisniewski@biameditek.pl

serwis:
Marek Stanupiedzis
Tel. 664 480 774
email: serwis.warszawa@biameditek.pl

Wrocław

aparatura medyczna:
Krzysztof Mirosław
Tel. 604 421 130
email: kmiroslaw@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Łukasz Rakowski
Tel. 793 096 002
email: lrakowski@biameditek.pl

serwis:
Tomasz Liberkowski
Tel. 692 458 007
email: serwis.wroclaw@biameditek.pl

Lublin

aparatura medyczna:
Karol Karpowicz 
Tel. 604 421 134
email: kkarpowicz@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Mariusz Szałkowski
Tel. 690 096 505
email: mszalkowski@biameditek.pl

serwis:
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Poznań

aparatura medyczna:
Katarzyna Podgórska
Tel. 604 421 133
email: kpodgorska@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Marta Czerniejewska
Tel. 795 509 907
email: mczerniejewska@biameditek.pl

serwis:
Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: serwis.bydgoszcz@biameditek.pl

Olsztyn

aparatura medyczna:
Marcin Beczak
Tel. 608 388 255
email: mbeczak@biameditek.pl

produkty jednorazowe:
Agnieszka Pańkowska
Tel. 604 152 275
email: apankowska@biameditek.pl

serwis:
Mirosław Janiak
Tel. 606 206 319
email: serwis.gdansk@biameditek.pl

 

 

Informacje o produktach:

APARATURA MEDYCZNA

Monitory, pulsoksymetry, centrale, telemetria
Product Manager – Piotr Korniluk
tel. 602 669 485
email: pkorniluk@biameditek.pl

Aparaty do znieczulania
Product Manager – Wojciech Sokólski
Tel. 604 421 140
email: wsokolski@biameditek.pl
Product Manager – Grzegorz Nowak
Tel. 728 383 220
email: gnowak@biameditek.pl

Ogrzewacze krwi i pacjenta
Product Manager – Wojciech Sokólski
Tel. 604 421 140
email: wsokolski@biameditek.pl

Respiratory, nebulizatory, koncentratory tlenu
Product Manager – Wojciech Sokólski
Tel. 604 421 140
email: wsokolski@biameditek.pl

Defibrylatory, pompy infuzyjne, aparaty EKG, holtery
Product Manager – Grzegorz Nowak
Tel. 728 383 220
email: gnowak@biameditek.pl

Łóżka i wózki transportowe, monitory, pulsoksymetry
Product Manager – Wojciech Korobacz
Tel. 606 206 309
email: wkorobacz@biameditek.pl

 

 

Produkty jednorazowe

Produkty jednorazowe Altera, Certa, Intersurgical, Plastimed
Product Manager – Dariusz Mazur
Tel. 668 369 988
email: dmazur@biameditek.pl

Produkty: Ambu King Vision, aScope 3, Tevadaptor, Aerogen
Junior Product Manager – Luiza Potapczuk-Rutkowska
Tel. 881 311 889
email: lrutkowska@biameditek.pl

Produkty AMBU – elektrody, manekiny, resuscytatory, maski
Product Manager – Krzysztof Kilczewski
Tel. 604 421 135
email: kkilczewski@biameditek.pl

 

 

SERWIS

Białystok
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Bydgoszcz
Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: serwis.bydgoszcz@biameditek.pl

Gdańsk
Mirosław Janiak
Tel. 606 206 319
email: serwis.gdansk@biameditek.pl

Lublin
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Łódź
Marek Stanupiedzis
Tel. 664 480 774
email: serwis.lodz@biameditek.pl

Katowice
Paweł Goraj
Tel. 692 459 007
email: serwis.katowice@biameditek.pl

Katowice
Jerzy Malina
Tel. 608 050 077
email: serwis.katowice@biameditek.pl

Poznań
Wojciech Nowak
Tel. 692 438 007
email: serwis.bydgoszcz@biameditek.pl

Rzeszów
Jarosław Wildowicz
Tel. 608 050 477
email: serwis@biameditek.pl

Warszawa
Marek Stanupiedzis
Tel. 664 480 774
email: serwis.warszawa@biameditek.pl

Wrocław
Tomasz Liberkowski
Tel. 692 458 007
email: serwis.wroclaw@biameditek.pl

Szczecin
email: serwis@biameditek.pl

 

 

Diagnostyka

Krwiodawstwo
Product Manager – Zbigniew Jędrych
Tel. kom. 604421137
email: zjedrych@biameditek.pl

Tosoh: HPLC, Immunologia
Specjalista Dział Diagnostyki – Joanna Różalska
Tel. kom. 570 988 855
email: jrozalska@biameditek.pl

Produkty DISERA/VACUSERA
email: info.diagnostyka@biameditek.pl

Produkty Interlab, Bio-Dev
Beata Stefańczyk – Sales&Marketing Manager
Tel. 721 563 940,
email: bstefanczyk@biameditek.pl

Specjalista aplikacyjny – Janusz Mirecki
Tel. 608 085045,
email: jmirecki@biameditek.pl