100 Kardiomonitorów Mindray BeneVision N12 dostarczonych dla WOŚP

Kategoria: Aktualności Komentarze: 0
100 Kardiomonitorów Mindray BeneVision N12 dostarczonych dla WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zamówiła 100 kardiomonitorów Mindray Benevision N12 transportowanych z Chin z przeznaczeniem dla placówek walczących z COVID-19. Urządzenia o wartości ponad 2 milionów złotych trafią do szpitali przed końcem czerwca.

Sprzęt, który został zaprezentowany w środę w Fundacji WOŚP, trafi w sumie do 44 placówek w całej Polsce w niektórych, jak np. Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w Warszawie, już działa.

Urządzenia umożliwiają dokładne monitorowanie wszystkich podstawowych parametrów życiowych pacjenta, jak choćby EKG, temperatura, saturacja czy ciśnienie krwi. Stanowią nieodzowne wyposażenie wielu oddziałów szpitalnych, a w szczególności tych, na których chorzy oddychają za pomocą respiratora i wymagają stałej kontroli parametrów. Są odpowiednie do wykorzystania u pacjentów z każdej grupy wiekowej, począwszy od noworodków. Kardiomonitory Mindray Benevision N12 są ponadto wyposażone w unikatowe oprogramowanie nView, które umożliwia personelowi w pełni zdalną obsługę, podgląd bieżących parametrów i sterowanie alarmami z innego pomieszczenia za pomocą komputera.