Postępy w terapii tlenowej noworodków - Respirator SLE6000

Kategoria: Baza wiedzy Komentarze: 0
Postępy w terapii tlenowej noworodków - Respirator SLE6000

OxyGenie - Wykorzystanie zautomatyzowanego FiO2 w celu osiągnięcia lepszych efektów przy zmniejszeniu poziomu zaangażowania.

Tlen jest niezbędny do życia, ale utrzymanie nasycenia tlenem w żądanym zakresie dla wcześniaków może być trudne i czasochłonne. Zbyt duże lub zbyt małe nasycenie może mieć głęboki wpływ na zdrowie z ryzykiem uszkodzenia oczu, płuc i centralnego układu nerwowego. Kluczem do bezpiecznego i skutecznego zarządzania natlenieniem jest utrzymanie poziomów SpO2 w określonym zakresie terapeutycznym, co stało się znacznie łatwiejsze wraz z pojawieniem się kontroli natlenowania w zamkniętej pętli, opartej na ciągłym monitorowaniu nasycenia tlenem.

Innowacyjne i inteligentne dostarczanie tlenu

Używając algorytmu komputerowego, OxyGenie ocenia poziom nasycenia tlenem we krwi poprzez zintegrowany moduł SpO2, prognozuje a następnie automatycznie dostosowuje ilość dostarczanego tlenu. W razie potrzeby można dokonać korekt z sekundy na sekundę.

Ten postęp technologiczny zapewnia bardzo potrzebny element dodatkowy zapewniając reaktywność, dokładność i łatwość obsługi dzięki temu, że jest on w stanie sprostać wszystkim wymaganiom poprzez skuteczne zautomatyzowane dostarczanie tlenu. Zaprojektowany tak, aby utrzymać SpO2 w bezpiecznym zakresie dla wszystkich niemowląt potrzebujących wentylacji mechanicznej. Nowe oprogramowanie stanowi znaczący krok naprzód w opiece nad wentylowanymi niemowlętami.

Kluczem do sukcesu OxyGenie jest możliwość zmniejszenia narażenia na wysokie i niskie poziomy SpO2 przy jednoczesnym zachowaniu SpO2 w zalecanym zakresie docelowym. Poprzez ciągłe i nieinwazyjne monitorowanie poziomu tlenu we krwi za pomocą wbudowanego modułu SpO2 OxyGenie zapewnia płynną i skuteczną reakcję na nagłe i stopniowe wahania w SpO2 oraz jest w stanie utrzymać dokładność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Korzyści płynące ze zmniejszonej zachorowalności i lepszego powrotu do zdrowia niemowląt są oczywiste. Poza tym, istnieje potencjał, aby w znacznym stopniu zmniejszyć obciążenie pracą pielęgniarską. Wszystkie te korzyści sprawiają, że OxyGenie jest ważnym atutem dla każdego oddziału neonatologicznego.

W celu uzyskania oferty skontaktuj się ze specjalistą z Twojego regionu. Kliknij żeby przejść do mapy 

lub wyślij email na bmtmedical@biameditek.pl 

Komentarze

Dodaj komentarz

* Wymagane pole