tabela
lista
 • Respirator SV300

  Respirator SV300

  Respirator SV300 przeznaczony jest do wspomagania wentylacji i oddechu u pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt w przypadku trudności z oddychaniem lub niewydolności oddechowej w szpitalu lub innym ośrodku medycznym. 
 • Nebulizator z łącznikiem T i drenem

  Nebulizator z łącznikiem T i drenem

  Producent: AlteraNebulizator do pracy w pozycji pionowej i poziomej (Od 0° do 90°)
 • Ogrzewacz pacjenta Mistral-Air Plus

  Ogrzewacz pacjenta Mistral-Air Plus jest urządzeniem przeznaczonym do zapobiegania hipotermii. Mistral-Air Plus łączy w sobie nowoczesny design z efektywnością i prostotą obsługi. Urządzenie wykorzystuje sposób ogrzewania z zastosowaniem wymuszonego przepływu powietrza.
 • TMS-6016 – system telemetrycznego monitorowania pacjentów

  Telemetria firmy Mindray to:idealne narzędzie do ciągłego nadzoru nad pacjentami kardiologicznymi zarówno przebywającymi na oddziale szpitalnym jak i poruszającymi się po terenie szpitala maksymalnie 16 jednocześnie monitorowanych pacjentów możliwość połączenia w jednym systemie danych z monitorów przyłóżkowych i nadajników pacjenta poprzez wspólną...
 • Przenośny dwufazowy defibrylator BeneHeart D3

  Defibrylator BeneHeart D3 do przenośny dwufazowy defibrylator o energii maksymalnej 360J do zastosowań typowo szpitalnych. W zależności od wymagań i potrzeb użytkownika urządzenie może być wyposażone w funkcje niezbędne nie tylko do defibrylacji, ale również stymulacji oraz podstawowego monitorowania. Rozbudowany system okresowych autotestów aparatu nie...
 • Przenośny dwufazowy defibrylator BeneHeart D6

  Defibrylator BeneHeart D6 to przenośny dwufazowy defibrylator uznanej na świecie firmy Mindray, skonstruowany z myślą o zastosowaniach wewnątrzszpitalnych i w karetkach. W zależności od potrzeb oddziału i wymagań użytkownika urządzenie może być wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne do defibrylacji, stymulacji, podstawowego monitorowania EKG i...
 • Defibrylator AED i-PAD NF1200

  Defibrylator I-PAD NF1200– defibrylator AED publicznego dostępu, o dwufazowej fali wyładowania z kompensacją impedancji pacjenta. Posiada system autotestów zapewniający całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji.
 • Defibrylator CU-ER2

  Defibrylatory CU-ER2 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażone są również w system monitorowania sygnału EKG. Defibrylator posiada funkcję wykonywania kardiowersji.
 • Defibrylator CU-ER3

  Defibrylatory CU-ER3 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażone są również w system monitorowania sygnału EKG. Defibrylator posiada funkcję wykonywania kardiowersji.
 • Defibrylator CU-ER5

  Defibrylator CU-ER5 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażony jest w system monitorowania sygnału EKG, a także w możliwość wykonywania defibrylacji wewnętrznej.
 • Defibrylator AED CU-ER1

  Defibrylatory CU-ER1 – defibrylator AED o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażony jest również w system monitorowania sygnału EKG.
 • SenSmart X-100

  SenSmart X-100

  Monitor SenSmart X-100 pozwala na jednoczesny nadzór nad wartościami częstości tętna, oksymetrii miejscowej rSO2 i saturacji SpO2 (razem do 6-kanałów) oraz gradientu pomiędzy rSO2 i SpO2. Zestawienie tych parametrów w jednym urządzeniu, w postaci zmierzonych wielkości oraz ich trendów, ułatwia podejmowanie właściwych decyzji we wszystkich sytuacjach...
 • Hypervisor VI

  Hypervisor VI

  Wyświetlanie danych na 1, 2, 3 lub 4 ekranach LCD TFTProsta obsługa przy pomocy klawiatury i myszki komputerowej, opcjonalny ekran dotykowy
 • Parownik V60

  Parowniki Mindray V60 pozwalają na skuteczne i oszczędne podawanie pacjentom izofluranu, sevofluranu, enfluranu i halotanu. Każdy z parowników dedykowany jest dla konkretnego środka anestetycznego.
 • Ogrzewacz krwi i płynów infuzyjnych FLUIDO

  Fluido to ogrzewacz to krwi i płynów infuzyjnych nowej generacji - wprowadza rewolucyjne zmiany z walce z hipotermią i rozpoczyna nową erę ogrzewaczy krwi i płynów infuzyjnych. Fluido jako źródło energii wykorzystuje lampy podczerwieni.