tabela
lista
 • Interlab Easy FIX G26

  Interlab Easy FIX G26

  Analizator Interlab Easy FIX G26 to jedyny na rynku  w pełni automatyczny analizator do elektroforezy żelowej.
 • Pojedyńczy pojemnik z płynem konserwującym CPDA-1

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej, przechowywania i transfuzji. W przypadku rozdzielania składników krwi może być podłączony zgodnie z wymaganiami.
 • Podwójny pojemnik z płynem konserwującym CPDA-1

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 2 różne składniki (krwinki czerwone i osocze) otrzymywane w procesie wirowania i sedymentacji.
 • Potrójny pojemnik z płynem konserwującym CPDA-1

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki mianowicie (krwinki czerwone, osocze i kożuszek leukocytarno-płytkowy) otrzymywane w procesie wirowania i sedymentacji.
 • Poczwórny pojemnik z płynem konserwującym CPDA-1

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki (krwinki czerwone, osocze i płytki krwi) otrzymywane w procesie wirowania i sedymentacji. Specjalnie skonfigurowany przez JMS dołączony worek transferowy zapewnia przechowywanie płytek krwi do 5 dni.
 • Potrójny pojemnik z płynem konserwującym CPD-SAGM

  Przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki (krwinki czerwone, osocze i kożuszek leukocytarno-płytkowy i płytki krwi) otrzymywane w procesie wirowania i sedymentacji. Pojemnik macierzysty zawiera antygoagulant płyn CPD. Worek satelitarny zawiera płyn SAGM (chlorek sodu – adenina – glukoza - mannitol) do przechowywania...
 • Poczwórny pojemnik z płynem konserwującym CPD-SAGM

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki (krwinki czerwone, osocze i płytki krwi) otrzymywane w procesie wirowania i sedymentacji. Specjalnie skonfigurowany przez JMS dołączony worek transferowy zapewnia przechowywanie płytek krwi do 5 dni. Pojemnik macierzysty zawiera antygoagulant płyn CPD. Worek satelitarny...
 • Potrójny pojemnik do pobierania krwi - System Góra/Dół

  Przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki (krwinki czerwone, osocze i kożuszek leukocytarno-płytkowy) otrzymywane w procesie wirowania i ekstrakcji. System JMS T-BEX składa się ze specjalnie skonfigurowanego pojemnika macierzystego zawierającego antykoagulant płyn CPD i pojemnika satelitarnego z płynem SAGM (chlorek sodu –...
 • Poczwórny pojemnik do pobierania krwi - System Góra/Dół

  Przeznaczony do pobierania krwi pełnej i rozdzielenia na 3 różne składniki (krwinki czerwone, osocze i kożuszek leukocytarno-płytkowy) otrzymywane w procesie wirowania i ekstrakcji. System JMS T-BEX składa się ze specjalnie skonfigurowanego pojemnika macierzystego zawierającego antykoagulant płyn CPD i pojemnika satelitarnego z płynem SAGM (chlorek sodu –...
 • Pojemniki transferowe od 150 do 1000ml

  Wykonany z PCW (polichlorek winylu), przeznaczony do rozdzielania składników krwi z krwi pełnej i do procedur dalszej separacji tych składników.
 • Zgrzewarka do drenów BIOSEALER CR 4

  Biosealer CR 4 jest urządzeniem służącym do zgrzewania drenów z PCV, w szczególności drenów pojemników na krew lub zestawów do plazmaferezy. Urządzenie posiada zasilacz RF, który umożliwia zgrzewanie drenów, bez przegrzewania, przy rutynowych procedurach w pokojach pobierania krwi jak również w pomieszczeniach, w których preparuje się krew.
 • Zgrzewarka do drenów BIOSEALER CR 6

  Biosealer CR 6 jest zasilanym akumulatorowo urządzeniem do zgrzewania drenów z PCV, szczególnie drenów worków na krew i zestawów do plazmaferezy. Z nowym, całkowicie naładowanym akumulatorem urządzenie pozwala na wykonanie ponad 1000 zgrzewów drenów PCV. Jego wysoka pojemność stwarza możliwość używania CR 6 w pomieszczeniach do pobierania krwi,...
 • Kieszonkowa zgrzewarka do drenów BIOSEALER CR 6-PS

  Biosealer CR-6 PS jest zasilanym bateryjnie urządzeniem do zgrzewania drenów z PVC, drenów pojemników do krwi i zestawów do plazmaferezy. Wykorzystując akumulator bezkadmowy pozwala wykonać do 500 zgrzewów. Przeznaczona jest do mobilnego użycia, jest łatwa do przenoszenia na ramieniu lub w kieszeni.
 • Igły do aferezy leczniczej

  Igły do aferezy leczniczej, do wszelkich separatorow obecnych na rynku polskim. Pełna ofert igieł przetokowych/hemodializa/tętnicz-żylnych firmy JMS Japan Medical Supply, Singapur.
 • Fotele dla krwiodawstwa

  Szeroka oferta foteli produkcji Bionic Niemcy, przeznaczona dla pacjentów onkolgicznych i dializowanych. Specjalna wersja do krwiodawstwa, zarówno dla dawców krwi jak i do transfuzji. Trzy rodzaje : komfortowa, uniwersalna i podstwawowa. Max. ciężar pacjenta 180 kg, w przygotowaniu do 250 kg.
 • Adsorber Alteco® LPS

  Adsorber Alteco® LPS

  Adsorber Alteco® LPS – filtr przeznaczony do zapobiegania/leczenia endotoksemii u pacjentów z podejrzeniem lub diagnozą ostrej sepsy gram ujemnej czy też wstrząsu septycznego. Zastosowana metoda hemofiltracji oraz wysoka skuteczność adsorbcji endotoksyn >7500 EU stanowi unikalne rozwiązanie na oddziałach intesywnej terapii.