Lista produktów producenta Mindray

Najnowszej generacji, wyposażone w szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań aparaty do znieczulania serii WATO PRO dla pacjentów w każdym wieku od noworodków, dzieci po dorosłych.

Oczekiwanie na dostawę

Elektrokardiograf BeneHeart R12 to nowoczesny, 12 kanałowy aparat ekg z możliwością wydruku badania na papierze A4 bezpośrednio z aparatu lub podłączonej drukarki. Przejrzyste menu umożliwia jego łatwą obsługę. 

Kup w sklepie online

Elektrokardiograf BeneHeart R3 – to nowoczesny, lekki 3 kanałowy aparat EKG o małych wymiarach. Przejrzyste menu umożliwia jego łatwą obsługę. Posiada duży 5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD z jednoczesną prezentacją 12 krzywych EKG. Wbudowane akumulatory pozwalają na 6 godzin ciągłego monitorowania.

Zakres zastosowań: dorośli, dzieci i noworodki
Mierzone parametry: NIPC, SpO2, Temperatura
Duży, kolorowy ekran LCD o przekątnej 5,7”

Oczekiwanie na dostawę

Monitor przystosowany do pracy zarówno w warunkach szpitalnych jak i podczas transportu pacjenta (również samolotowego i helikopterowego).  Urządzenie wyposażone jest w kolorowy, wielodotykowy ekran LCD TFT o przekątnej 5.5” oraz wewnętrzny akumulator pozwalający nawet 8 godzin pracy. 

Oczekiwanie na dostawę

BeneVision N12 / N15 / N17 to nowa seria monitorów pacjenta łącząca w sobie zaawansowanie techniczne, możliwość stosowania w wielu obszarach i prostotę obsługi.

Oczekiwanie na dostawę

BeneVision N22 / N19 to monitory pacjenta spełniające najwyższe wymagania kliniczne, zaprojektowane tak by łączyć łatwość obsługi z zaawansowaniem technologicznych i otwartością na nowe rozwiązania.

Oczekiwanie na dostawę

Parowniki Mindray V60 pozwalają na skuteczne i oszczędne podawanie pacjentom izofluranu, sevofluranu, enfluranu i halotanu. 
Każdy z parowników dedykowany jest dla konkretnego środka anestetycznego.

Oczekiwanie na dostawę

Pompa strzykawkowa BeneFusion SP5 – nowa generacja pomp strzykawkowych przeznaczona do infuzji leków, płynów oraz środków żywieniowych i transfuzji krwi. Zakres stosowania na oddziałach: ogólnych, intensywnej opieki medycznej, kardiologii, onkologii, a także pediatrii oraz neonatologii. Pompy charakteryzują się prostą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Oczekiwanie na dostawę