tabela
lista
 • Resuscytator Silikonowy Ambu Oval

  Opis Resuscytatory Silikonowe Ambu Oval zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Aparaty są wielorazowego użytku.
 • Resuscytator Ambu Mark IV (dla dorosłych)

  Worek samorozprężalny firmy Ambu wyróżnia się wśród innych ręcznych resuscytatorów dostępnych na rynku, zastosowaniem unikalnej koncepcji podwójnej ściany. Koncepcja ta zapewnia wyjątkowe dopasowanie do dłoni, z którego resuscytatory Ambu są znane.
 • Pojedyńczy pojemnik z płynem konserwującym CPDA-1

  Pojemnik przeznaczony do pobierania krwi pełnej, przechowywania i transfuzji. W przypadku rozdzielania składników krwi może być podłączony zgodnie z wymaganiami.
 • Pojemniki transferowe od 150 do 1000ml

  Wykonany z PCW (polichlorek winylu), przeznaczony do rozdzielania składników krwi z krwi pełnej i do procedur dalszej separacji tych składników.
 • Kołnierz ortopedyczny regulowany Ambu Mini Perfit ACE

  Kołnierz ortopedyczny regulowany Ambu Mini Perfit ACE

  Kołnierz ortopedyczny Ambu Mini Perfit ACE służy do szybkiego i skutecznego unieruchomienia odcinka szyjnego kręgosłupa u dzieci. Zakres stosowania Ambu Mini Perfit ACE obejmuje przede wszystkim ratownictwo medyczne oraz transport pacjentów.
 • Ventrain - Przyrząd do wentylacji poprzez konikopunkcję

  Kluczowe właściwości Ventrain® jest przyrządem jednorazowego użytku zaprojektowanym specjalnie do zastosowania w sytuacji zagrażającej życiu pacjenta. W Ventrain nie zastosowano zmodernizowanych, stosowanych do tej pory rozwiązań. Ventrain, dzięki specjalnej konstrukcji , oferuje całkowicie nowe możliwości: pełną wentylację pacjenta z całkowitą obturacją...
 • Cricath - Zestaw do konikopunkcji

  Cricath - Zestaw do konikopunkcji

  Cricath® - innowacyjny przyrząd do konikopunkcji Cricath jest elastyczną kaniulą o średnicy 2 mm, która umożliwia szybki  dostęp do światła tchawicy poprzez nakłucie więzadła pierścienno-tarczowego za pomocą znajdującej się w zestawie igły. 
 • Maska krtaniowa Ambu AuraGain

   Maska krtaniowa Ambu Aura-i ukształtowana jest zgodnie z budową anatomiczną gardła. Łagodna krzywizna rurki oddechowej umożliwia szybkie i łatwe zakładanie oraz gwarantuje skuteczne działanie maski.
 • Elektrokardiograf BeneHeart R12

  Elektrokardiograf BeneHeart R12

  Elektrokardiograf BeneHeart R12 – to nowoczesny, 12 kanałowy aparat ekg z możliwością wydruku badania na papierze A4 bezpośrednio z aparatu lub podłączonej drukarki. Przejrzyste menu umożliwia jego łatwą obsługę. 
 • Adsorber Alteco® LPS

  Adsorber Alteco® LPS

  Adsorber Alteco® LPS – filtr przeznaczony do zapobiegania/leczenia endotoksemii u pacjentów z podejrzeniem lub diagnozą ostrej sepsy gram ujemnej czy też wstrząsu septycznego. Zastosowana metoda hemofiltracji oraz wysoka skuteczność adsorbcji endotoksyn >7500 EU stanowi unikalne rozwiązanie na oddziałach intesywnej terapii.
 • Holtery EKG – CardioMera i CardioBlue24

  Niewielkich rozmiarów rejestratory holterowskie EKG z zapisem przebiegu krzywych EKG z 1, 2, 3 lub 5 kanałów. Rejestratory mogą pracować w 3 trybach: oszczędnym, holterowskim oraz diagnostycznym. Urządzeniu można zaprogramować za pomocą karty pamięci lub poprzez podłączenie go do komputera PC za pomocą przewodu (dla rejestratora CardioBlue24 – dostępna...
 • Ambulatoryjne monitory ciśnienia krwi – ABPM-04 oraz ABPM-05

  Posiadające akredytacje międzynarodowych organizacji BHS, AAMI oraz rekomendację EHS, renomowane urządzenie do monitorowania ciśnienia krwi.
 • Resuscytator Silikonowy Ambu Oval Plus

  Opis Ambu Oval Plus jest wersją standardowego resuscytatora Silikonowego Ambu Oval, wyposażoną w zawór wlotowy Mark IV. Dzięki temu cały aparat jest kompatybilny z resuscytatorem Ambu Mark IV. Resuscytatory zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów dorosłych, dzieci oraz noworodków. Aparaty są wielorazowego użytku.
 • Ogrzewacz krwi i płynów infuzyjnych FLUIDO

  Fluido to ogrzewacz to krwi i płynów infuzyjnych nowej generacji - wprowadza rewolucyjne zmiany z walce z hipotermią i rozpoczyna nową erę ogrzewaczy krwi i płynów infuzyjnych. Fluido jako źródło energii wykorzystuje lampy podczerwieni.
 • Kołnierze ortopedyczne Ambu Perfit ACE

  Kołnierze ortopedyczne Ambu Perfit ACE służą do szybkiego i skutecznego unieruchomienia odcinka szyjnego kręgosłupa zarówno u dorosłych jak i dzieci. Zakres stosowania Ambu Perfit ACE obejmuje głównie ratownictwo medyczne oraz transport pacjentów.
 • Respirator eVolution 3e

  Respirator eVolution 3e przeznaczony jest dla pacjentów pediatrycznych i dorosłych, wymagających wspomagania oddechu własnego lub wentylacji zastępczej.Respirator eVolution 3e zasilany jest w powietrze i tlen z centralnej instalacji szpitala.