Lista produktów producenta: CU Medical

tabela
lista
 • Defibrylator AED CU-ER1

  Defibrylatory CU-ER1 – defibrylator AED o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażony jest również w system monitorowania sygnału EKG.
 • Defibrylator AED i-PAD NF1200

  Defibrylator I-PAD NF1200– defibrylator AED publicznego dostępu, o dwufazowej fali wyładowania z kompensacją impedancji pacjenta. Posiada system autotestów zapewniający całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji.
 • Defibrylator CU-ER2

  Defibrylatory CU-ER2 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażone są również w system monitorowania sygnału EKG. Defibrylator posiada funkcję wykonywania kardiowersji.
 • Defibrylator CU-ER3

  Defibrylatory CU-ER3 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażone są również w system monitorowania sygnału EKG. Defibrylator posiada funkcję wykonywania kardiowersji.
 • Defibrylator CU-ER5

  Defibrylator CU-ER5 - to przenośny, lekki defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z szybkimi czasami ładowania. Rozbudowany system autotestów zapewnia całkowitą kontrolę nad przebiegiem i skutecznością defibrylacji. Wyposażony jest w system monitorowania sygnału EKG, a także w możliwość wykonywania defibrylacji wewnętrznej.